• Vianočný program

Rozprávková atmosféra školského vianočného programu nás už tradične obklopuje rok čo rok. Vždy sa na ňu tešíme ako na niečo neopakovateľné, výnimočné a radostné. Aj posledný školský deň v roku sme sa naladili sviatočne – prostredníctvom kolied, básní, vinšovačiek, piesní, tanca a zdramatizovaných hier.

O bohatý umelecký zážitok sa postarali žiaci základnej školy pod vedením triednych učiteľov.

• Advent v 1. ročníku

Počas adventného obdobia sme si so žiakmi 1. ročníka pripravili adventné aktivity.

Cieľom bolo naučiť deti urobiť každý deň nejaký dobrý skutok, a tým sa pripraviť na príchod Ježiška. Za splnenie  dobrého skutku si mohli vymaľovať darček a vložiť ho do krabičky. Ten kto splnil, čo najviac aktivít bol nakonci 19. decembra odmenený peknou hračkou. Deti úlohy plnili svedomito pričom im pomáhali aj ich rodičia. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do aktivít zapojili. Pomohli pritom nielen sebe, ale vytvorili aj takými maličkosťami – krajší svet okolo nás.