• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Okresné kolo

      • Samuel Klimek
      • 3. miesto
      • Šaliansky Maťko – Kežmarok
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Simona Kuligová
      • špeciálne ocenenie za prácu s publikom
      • Šaliansky Maťko – Kežmarok – 1. stupeň
      • Okresné kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
      • Ruženka Gabčová
      • 1. miesto
      • Miss bábika – obvodové kolo - Spišská Belá
      • Okresné kolo
      • Hudobná výchova
      • Sofia Pompová
      • 3. miesto
      • Miss bábika – obvodové kolo - Spišská Belá
      • Okresné kolo
      • Hudobná výchova
    • Školské kolo

      • Alexandra Varcholová
      • 1. miesto
      • Olympiáda z ľudských práv
      • Školské kolo
      • Občianska výchova
      • Valentína Oračková
      • 2. miesto
      • Olympiáda z ľudských práv
      • Školské kolo
      • Občianska výchova
      • Denis Bernatek
      • 3. miesto
      • Olympiáda z ľudských práv
      • Školské kolo
      • Občianska výchova
      • Lucia Štepaniaková
      • 1. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 9.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Ivana Regecová
      • 2. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 9.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Gustáv Oračko
      • 3. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 9.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Matúš Kačur
      • 1. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 8.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Samuel Strakula
      • 2. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 8.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Matúš Zemianek
      • 3. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 8.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Nikola Pompová
      • 1. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 6.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Kristián Bednarčík
      • 2. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 6.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Dávid Zamkovský
      • 3. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 6.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Patrícia Boguská
      • 1. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 7.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Jiří Pompa
      • 2. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 7.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Lukáš Horváth
      • 3. miesto
      • Olympiáda z občianskej náuky 7.ročník
      • Školské kolo
      • Občianska náuka
      • Adriána Pompová
      • 2. miesto
      • Hviezdoslavov Kubín – poézia - 3. kategória
      • Školské kolo
      • Slovenský jazyk a literatúra
    • Kontakty

      • Základná škola Toporec
      • skola@zstoporec.edu.sk
      • 052/4594137
      • Základná škola, Školská 7/6, 059 95 Toporec
      • 3615895O
  • Fotogaléria

    • Mesiac úcty k starším
    • Šarkaniáda
    • Jeseň na 1. stupni
    • Jesenné aranžovanie
    • Zachráňme si Zem - Súťaž v zbere plastových fliaš a vrchnákov
    • Deň otvorených dverí SŠ v Kežmarku
    • Pytagoriada
    • Vesmír očami detí
    • Karneval
    • Valentínska pohľadnica
    • Miss bábika
    • Mikulášsky turnaj